Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o.
NIP 779 22 78 512, Regon 300244158
KRS 0000249811
Kapitał Zakładowy: 122.000,00 złotych

tel. 61 667 52 56
fax 61 864 10 27

 

Dział Sprzedaży:
61-315 Poznań, ul. Leżajska 9

Poniedziałek – Piątek
8.00 – 15.00

 

SERWIS DŹWIGOWY:
61 866 60 18

Dział Konserwacji

...

Marek Zawieja
Kierownik Działu Konserwacji

m.zawieja@edjr.pl
601 065 617

...

Wojciech Lembicz
Specjalista Działu Konserwacji

w.lembicz@edjr.pl

519 134 502

Ewelina Galant
Specjalista ds. konserwacji

e.galant@edjr.pl
785 055 232

...

Arleta Sikora
Specjalista ds. logistyki i konserwacji

a.sikora@edjr.pl
519 134 500

Dział Sprzedaży


…

Anna Twardowska

Kierownik Regionalny

dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, śląskie

a.twardowska@edjr.pl

785 055 231

…

Patryk Lewczuk

Kierownik Regionalny


kujawsko-pomorskie, lubuskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie

p.lewczuk@edjr.pl

519 134 498

…

Michał Gębski

Kierownik Regionalny


podkarpackie, podlaskie, lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie

m.gebski@edjr.pl

504 297 010

…

Lucyna Muzalewska

Kierownik Regionalny


wielkopolskie

l.muzalewska@edjr.pl

785 055 230

…

Przemysław Kiszka

Dyrektor techniczny

p.kiszka@edjr.pl




Tomasz Balicki

Członek Zarządu

t.balicki@edjr.pl

5 + 11 =