PLATFORMY DŹWIGOWE CIBES

Platformy Cibes ułatwią ci dzień codzienny niezależnie od tego, kim jesteś i z czym się zmagasz

Platformy dźwigowe zaprojektowane z myślą o ułatwieniu dostępu zarówno w nowo powstających, jak i w istniejących budynkach. Platformy dźwigowe Cibes są idealnym rozwiązaniem, zapewniającym zwiększony dostęp we wnętrzach budynków. Prosta konstrukcja ułatwia instalację w budynkach i ich otoczniach o ograniczonych powierzchniach. W połączeniu z szeregiem opcji akcesoriów oferujemy doskonałe możliwości dostosowania platformy do architektury otoczenia. Ułatwimy ci zadanie niezależnie od tego, kim jesteś i z jakimi wyzwaniami się zmagasz. Dźwigi platformowe Cibes to łatwy wybór!

Architekci

Wybierając dźwig, architekt musi wziąć pod uwagę zarówno funkcjonalność, jak i formę. Profesjonalne doradztwo i dostęp do dokładnych danych technicznych gwarantuje podjęcie właściwej decyzji. Jesteśmy specjalistami i posiadamy dogłębna wiedzę o dźwigach platformowych.

Sklepy i centra handlowe albo szpitale i zakłady opieki zdrowotnej

Platformy dźwigowe Cibes o dużej wydajności, dostępne w wielu rozmiarach, idealnie nadają się do zakładów opieki zdrowotnej, szpitali, sklepów, hoteli, magazynów itd. Drzwi o szerokości do 1,3 m pozwalają na swobodny przewóz łóżek szpitalnych, palet i innych ładunków o kłopotliwych gabarytach i dużej masie.

Deweloperzy

Deweloperzy doceniają stosunek atrakcyjnej ceny do ogromnych możliwości naszych produktów. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży dźwigów platformowych i wolnobieżnych i współpracy z partnerami, którymi są często deweloperzy i firmy budowlane, jesteśmy w stanie zapewnić doskonały serwis. Nasi pracownicy przydzieleni do konkretnego kontraktu koordynują wraz z inwestorami prace nad projektem.

Domy prywatne

Platforma dla prywatnych domów, ułatwiająca codzienne życie. Dzięki minimalnym wymiarom oraz szerokiej gamie dodatkowego wyposażenia i akcesoriów platforma stanie się elementem wystroju i idealnym uzupełnieniem wnętrza Twojego domu.

Krótki przegląd platform dźwigowych Cibes Lift

Właściciele nieruchomości

Platformy dźwigowe Cibes A5000/7000 są idealnym rozwiązaniem w lokalizacjach, gdzie z uwagi na brak miejsca lub powierzchni nie jest możliwe zastosowanie dźwigów konwencjonalnych. Dzięki licznym wariantom i wymiarom modele są szczególnie odpowiednie do instalacji w istniejących budynkach. Praktycznie nieograniczone możliwości wyboru, jeżeli chodzi o design i dodatkowe wyposażenie sprawiają, że dźwig zwiększa atrakcyjność każdego wnętrza.

 

Platformy dźwigowe Cibes są zaprojektowane z myślą o następujących odbiorcach:


Przedszkola, szkoły i uniwersytety

Proponowane przez nas rozwiązania oferują wiele możliwości wyboru i dostosowania gotowego produktu do wymagań odbiorcy – począwszy od najmniejszej do największej platformy dźwigowej, z ogromną różnorodnością opcji i wyposażenia dodatkowego. Gwarantujemy również najwyższą jakość serwisu i wsparcia klienta zarówno podczas trwania projektu, jak i po zakończeniu montażu.


Biura

Praktycznie nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o wzornictwo i dodatkowe wyposażenie sprawiają, że dźwig zwiększa atrakcyjność wnętrza, w którym jest zainstalowany. Niezawodne i trwałe platformy dźwigowe są łatwe do zainstalowania i nie wymagają gruntownych prac adaptacyjno-budowlanych.

Cibes A5000 i Cibes A7000 – Platformy dźwigowe do użytkowania wewnątrz i na zewnąrz budynków

 • Dostępne dla elektrycznych skuterów, wózków inwalidzkich i wózków dziecięcych
 • Minimalne prace adaptacyjne budynków przy instalacji
 • Łatwy i szybki montaż w ciągu kilku dni
 • Niskie koszty montażu i konserwacji

Platformy dźwigowe Cibes A5000 i Cibes 7000 idealnie rozwiązują problem dostępu w budynkach i ich otoczniach, w których z powodu ograniczonego miejsca nie można zainstalować konwencjonalnych dźwigów. Te rodzaje platform nie wymagają osobnego szybu ani oddzielnego pomieszczenia maszynowni. Zamontowanie jedynie 50 mm poniżej poziomu podłogi, wyrównuje poziom platformy z podłogą, zapewniając wejście bez różnicy poziomów. Dzięki tym atutom, a także prostej obsłudze, przystępnej cenie i niskich kosztach eksploatacji, nasze platformy są atrakcyjną alternatywą dla konwencjonalnych dźwigów.

›› Więcej informacji o Cibes A5000
›› Więcej informacji o Cibes A7000


Cibes A4000 – Domowa platforma dźwigowa, ułatwiająca codzienne życie

 • Zaprojektowana z myślą o prywatnych domach i małych pomieszczeniach
 • Bezpieczna i łatwa w obsłudze
 • Niewielkie prace adaptacyjne przy instalacji
 • Najmniejsza platforma firmy Cibes z powierzchnią o wymiarach 1200 × 930 mm (szer. x gł.)

Cibes A4000 jest doskonałym rozwiązaniem dla prywatnych domów. Dzięki minimalnym wymiarom, wielu opcjom wyboru dodatkowego wyposażenia i szerokiemu asortymentowi akcesoriów, dźwig wpasuje się w estetykę Twojego domu, dodając mu dodatkowych walorów. Cibes A4000 jest doskonałym rozwiązaniem dla większości prywatnych domów, których mieszkańcy cenią sobie swobodę poruszania i dostępność.

›› Więcej informacji o Cibes A4000


Cibes A8000 – platforma o udźwigu do 1000 kg, przeznaczona do transportu ciężkich ładunków

 • Ten model jest największą platformą dźwigową w naszej ofercie
 • Wymiary (szer. x gł.) 1405 × 2475 mm
 • Udźwig 1000 kg, 8 osób
 • Podszybie o zaledwie 130 mm głębokości
 • Szybki montaż

Dzięki swojej wysokiej wydajności i wymiarom, szerokim na 1300 mm świetle drzwi i głębokości platformy 2475 mm, platforma Cibes A8000 jest przeznaczona do zastosowania w zakładach opieki zdrowotnej, szpitalach, sklepach, hotelach, magazynach itd. Wymiary platformy transportowej pozwalają na swobodny przewóz łóżek szpitalnych, palet i innych ładunków o kłopotliwych gabarytach i dużej masie.

›› Więcej informacji o Cibes A8000